1. „Akacjowy Dwór” Restauracja Hotel SPA, Renata Garbaczewska, Trzebiatów 14 k/Stargardu, 73 – 131 Pęzino

2. Andbud – Andrzej Chodorowski, ul. Wojska Polskiego 28/2, 72-320 Trzebiatów

3. Angelnet Sp. z o.o., ul. Westerplatte 1, 76-270 Ustka

4. Andrzej Grzybowski – Architekt wnętrz. 00 – 660 Warszawa ul. Lwowska 11 / 5

5. Arcadia, ul. Mazowiecka 13, lok. 114, 00-052 Warszawa

6. BAMS Biuro Architektoniczne MAKOWSKI & SOŁDEK, ul. Żubrów 1, 71-617 Szczecin

7. Baszta Nieruchomości Piotr Droński, ul. Panieńska 47, 70-535 Szczecin

8. „Cefarm-Szczecin” S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego. ul. Księcia Ziemowita 10, Szczecin

9. CONSTEEL Sp. z o.o., Szczecin, ul. Sosnowa 6a

10. DRUT-PLAST Fabryka Kabli i Przewodów Sp. z o.o., ul. Pożarna 17, 78-600 Wałcz

11. Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Sikorskiego 7, 66-400 Gorzów Wlkp.

12. Gotyk Sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 28-31, 70-100 Szczecin

13. JONDA Sp. z o.o., ul. Welecka 21B, 72-006 Mierzyn

14. KBI Słojkowscy S.C., ul. Piłsudskiego 60, 73-110 Stargard Szczeciński

15. Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o., ul. Kłodna 30, 70-535 Szczecin

16. „KielArt” Sp. z o.o., ul Świerczewska 49, 71-066 Szczecin

17. Konserwacja i Naprawa Obiektów Zabytkowych mgr Ewa Palacz, ul. Dąbrowskiego 28-31, 70-100 Szczecin

18. Lemon Demon Sp. z o.o., ul. Traugutta 149, Szczecin

19. Łabuda Robert Zakład Ogólnobudowlany, ul. Kwarcowa 14B, Szczecin

20. Maszkaron Paweł Mazur, ul. Wiosny Ludów 28/26, 71-471 Szczecin, http://www.maszkaron.byd.net.pl

21.OSSOWSKI – CONSULTING Wojciech Ossowski, ul. Somosierry 18/2, 71–179 Szczecin

22. P.H.U. Gal-met Eugeniusz Sucharski, Al. J. Piłsudskiego 28, 70-461 Szczecin

23. P.M.S. Budus Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o., Poznańska 1A, 71-785 Szczecin

24. PPHU „Inwestycja” Maciej Mróz, ul. Ostrobramska 15/1, 71-022 Szczecin

25. Pracownie Konserwacji Zabytków w Poznaniu Sp. z o.o., ul. Grobla 28, 61-858 Poznań

26. Prywatne Technikum Budowlane w Stargardzie Szczecińskim, ul. Pierwszej Brygady 15A, 73-110 Stargard Szczeciński

27. Przedsiębiorstwo Budowlane MODEH Sp. z o.o., ul. Mieszka I 82/83, 71-011 Szczecin

28. Przedsiębiorstwo Budowlane Interbud Spółka z o.o., Al. Wojska Polskiego 69, 70-487 Szczecin

29. Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe s.c. „PERFEKT” Mirosław Barwina, Piotr Wawrocki, ul. Smolańska 3, 70-026 Szczecin

30. Przedsiębiorstwo Handlowe „Szach” Krzysztof Dybowski, ul. Słowackiego 22, 73-110 Stargard Szczeciński

31. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Antoni Adam Czubiński, ul. Zawadzkiego 2

32. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „PROBUD” Ryszard Piątek, ul. Kołobrzeska 8c, 78-300 Świdwin

33. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane i Konserwacji Zabytków Import-Export mgr inż. Józef Hermanowicz, ul. Łokietka 8, 66-400 Gorzów Wlkp.

34. Przedsiębiorstwo Rolne WEROL Sp. z o.o., Chwiram, 78-600 Wałcz

35. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SONCAS”, ul. Rzemieślnicza 1, 78-320 Połczyn Zdrój

36. Przedszkole Publiczne 72 w Szczecinie, ul. Felczaka 14, 71-417 Szczecin

37. R.W.G. Sp. z o.o., Hurt-Usługi-Produkcja, ul. Mickiewicza 34, 70-383 Szczecin

38. Stargardzkie Przesiębiorstwo Budowlane Marbud Sp. z o.o., ul. Gdyńska 28a, 73-110 Stargard Szczeciński

39. Stowarzyszenie na Rzecz Kultury i Edukacji w Dziwnowie, ul. Reymonta 8, 72-420 Dziwnów

40. Studio A4 Spółka Projektowa Sp. z o.o., al. Wojska Polskiego 20/II p., 70-470 Szczecin

41. Studio Buczny Design, ul. Beżowa 54/9, 70-781 Szczecin

42. System Ekolog Mirosław Niewiadomski Sp. z o.o., ul. Tama Pomorzańska 13P, 70-039 Szczecin

43. „SZPONAR” Kompleksowe Usługi Budowlane Edward Szponar, 71 – 445 Szczecin, ul. Lenartowicza 2/11

44. VICTORIA CYMES Sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 43, 78-600 Wałcz

45. Willa „DUSIA” Danuta Rusin, ul. Mickiewicza 17, 72-500 Międzyzdroje

46. Zarząd Dróg Gminnych i Gospodarki Komunalnej, ul. Sportowa 19, 72-320 Trzebiatów

47. Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie.

48.„DORACO” KORPORACJA  BUDOWLANA Spółka z o.o. 80 – 338 Gdańsk ul. Opacka 12.

49.„PiK” Studio Architekci Kuba Kasprzak, Paweł Pałkus. Warszawa 00 – 806, ul. Żelazna 29 / 9.

50.„HASS HOLDING LIMITED” oddział Polska, Szczecin 70 – 952, ul. Energetyków 3 / 4.

51.Albrecht W. Bolz, Zum Gutshaus 2, 18195 Vilz.

52.Dariusz Pawłowski, Bauservice, Plantage 8, 13597 Berlin.

53.D. v. der Lühe, Landhaus Schloss Kölzow, Am Park 5, 18334 Dettmannsdorf-Kölzow.

54.KielArt Denkmalpflege GmbH, An der Jägerbäck 1, D-18069 Rostock.

55.Kulicki GmbH, Palinger Weg 6, 23923 Herrnburg.

56.Schloss Puetnitz, Nikolaus von der Luehe, Puetnitzer Str. 16, 18311 Ribnitz Damgarten.

57.Vermögensvervaltung Weinstock, Postdamer Straẞe 146, 10783 Berlin.

58.Villa Dorothea, Strandstr. 15, 17424 Seebad Heringsdorf.

150
wykonanych prac
58
zdobytych referencji
23
lat na rynku