1.Albrecht W. Bolz, Zum Gutshaus 2, 18195 Vilz.

2.Dariusz Pawłowski, Bauservice, Plantage 8, 13597 Berlin.

3.D. v. der Lühe, Landhaus Schloss Kölzow, Am Park 5, 18334 Dettmannsdorf-Kölzow.

4.KielArt Denkmalpflege GmbH, An der Jägerbäck 1, D-18069 Rostock.

5.Kulicki GmbH, Palinger Weg 6, 23923 Herrnburg.

6.Schloss Puetnitz, Nikolaus von der Luehe, Puetnitzer Str. 16, 18311 Ribnitz Damgarten.

7.Vermögensvervaltung Weinstock, Postdamer Straẞe 146, 10783 Berlin.

8.Villa Dorothea, Strandstr. 15, 17424 Seebad Heringsdorf.

9. „Akacjowy Dwór” Restauracja Hotel SPA, Renata Garbaczewska, Trzebiatów 14 k/Stargardu, 73 – 131 Pęzino

10. Andbud – Andrzej Chodorowski, ul. Wojska Polskiego 28/2, 72-320 Trzebiatów

11. Angelnet Sp. z o.o., ul. Westerplatte 1, 76-270 Ustka

12. Andrzej Grzybowski – Architekt wnętrz. 00 – 660 Warszawa ul. Lwowska 11 / 5

13. Arcadia, ul. Mazowiecka 13, lok. 114, 00-052 Warszawa

14. BAMS Biuro Architektoniczne MAKOWSKI & SOŁDEK, ul. Żubrów 1, 71-617 Szczecin

15. Baszta Nieruchomości Piotr Droński, ul. Panieńska 47, 70-535 Szczecin

16. „Cefarm-Szczecin” S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego. ul. Księcia Ziemowita 10, Szczecin

17. CONSTEEL Sp. z o.o., Szczecin, ul. Sosnowa 6a

18. „DORACO” KORPORACJA  BUDOWLANA Spółka z o.o. 80 – 338 Gdańsk ul. Opacka 12.

19. DRUT-PLAST Fabryka Kabli i Przewodów Sp. z o.o., ul. Pożarna 17, 78-600 Wałcz

20. Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Sikorskiego 7, 66-400 Gorzów Wlkp.

21. Gotyk Sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 28-31, 70-100 Szczecin

22. „HASS HOLDING LIMITED” oddział Polska, Szczecin 70 – 952, ul. Energetyków 3 / 4.

23. JONDA Sp. z o.o., ul. Welecka 21B, 72-006 Mierzyn

24. KBI Słojkowscy S.C., ul. Piłsudskiego 60, 73-110 Stargard Szczeciński

25. Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o., ul. Kłodna 30, 70-535 Szczecin

26. „KielArt” Sp. z o.o., ul Świerczewska 49, 71-066 Szczecin

27. Konserwacja i Naprawa Obiektów Zabytkowych mgr Ewa Palacz, ul. Dąbrowskiego 28-31, 70-100 Szczecin

28. Lemon Demon Sp. z o.o., ul. Traugutta 149, Szczecin

29. Łabuda Robert Zakład Ogólnobudowlany, ul. Kwarcowa 14B, Szczecin

30. Maszkaron Paweł Mazur, ul. Wiosny Ludów 28/26, 71-471 Szczecin, http://www.maszkaron.byd.net.pl

31.OSSOWSKI – CONSULTING Wojciech Ossowski, ul. Somosierry 18/2, 71–179 Szczecin

32. P.H.U. Gal-met Eugeniusz Sucharski, Al. J. Piłsudskiego 28, 70-461 Szczecin

33. „PiK” Studio Architekci Kuba Kasprzak, Paweł Pałkus. Warszawa 00 – 806, ul. Żelazna 29 / 9.

34. P.M.S. Budus Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o., Poznańska 1A, 71-785 Szczecin

35. PPHU „Inwestycja” Maciej Mróz, ul. Ostrobramska 15/1, 71-022 Szczecin

36. Pracownie Konserwacji Zabytków w Poznaniu Sp. z o.o., ul. Grobla 28, 61-858 Poznań

37. Prywatne Technikum Budowlane w Stargardzie Szczecińskim, ul. Pierwszej Brygady 15A, 73-110 Stargard Szczeciński

38. Przedsiębiorstwo Budowlane MODEH Sp. z o.o., ul. Mieszka I 82/83, 71-011 Szczecin

39. Przedsiębiorstwo Budowlane Interbud Spółka z o.o., Al. Wojska Polskiego 69, 70-487 Szczecin

40. Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe s.c. „PERFEKT” Mirosław Barwina, Piotr Wawrocki, ul. Smolańska 3, 70-026 Szczecin

41. Przedsiębiorstwo Handlowe „Szach” Krzysztof Dybowski, ul. Słowackiego 22, 73-110 Stargard Szczeciński

42. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Antoni Adam Czubiński, ul. Zawadzkiego 2

43. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „PROBUD” Ryszard Piątek, ul. Kołobrzeska 8c, 78-300 Świdwin

44. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane i Konserwacji Zabytków Import-Export mgr inż. Józef Hermanowicz, ul. Łokietka 8, 66-400 Gorzów Wlkp.

45. Przedsiębiorstwo Rolne WEROL Sp. z o.o., Chwiram, 78-600 Wałcz

46. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SONCAS”, ul. Rzemieślnicza 1, 78-320 Połczyn Zdrój

47. Przedszkole Publiczne 72 w Szczecinie, ul. Felczaka 14, 71-417 Szczecin

48. R.W.G. Sp. z o.o., Hurt-Usługi-Produkcja, ul. Mickiewicza 34, 70-383 Szczecin

49. Stargardzkie Przesiębiorstwo Budowlane Marbud Sp. z o.o., ul. Gdyńska 28a, 73-110 Stargard Szczeciński

50. Stowarzyszenie na Rzecz Kultury i Edukacji w Dziwnowie, ul. Reymonta 8, 72-420 Dziwnów

51. Studio A4 Spółka Projektowa Sp. z o.o., al. Wojska Polskiego 20/II p., 70-470 Szczecin

52. Studio Buczny Design, ul. Beżowa 54/9, 70-781 Szczecin

53. System Ekolog Mirosław Niewiadomski Sp. z o.o., ul. Tama Pomorzańska 13P, 70-039 Szczecin

54. „SZPONAR” Kompleksowe Usługi Budowlane Edward Szponar, 71 – 445 Szczecin, ul. Lenartowicza 2/11

55. VICTORIA CYMES Sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 43, 78-600 Wałcz

56. Willa „DUSIA” Danuta Rusin, ul. Mickiewicza 17, 72-500 Międzyzdroje

57. Zarząd Dróg Gminnych i Gospodarki Komunalnej, ul. Sportowa 19, 72-320 Trzebiatów

58. Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie.

59. Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz. Koszalin 75 – 434, ul. J. Fałata 32.

155
completed projects
59
gained references
24
years on the market